logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

HP LaserJet 4L - Komunikat brak papieru mimo załadowania kartki

benek111 21 Lut 2004 22:43 1190 3
REKLAMA
  • #1 513442
    benek111
    Poziom 17  
    Posty: 392
    Ocena: 22
    komputer wypisuje brak paieru, po wlozeniu kartki do podajnika zapala sie dolna dioda na zielono , wysyla sie dane do drukarki a komp wypisuje ze nie ma papieru. Po nacisnieciu przycisku papier zostaje wciagniety czy powinna sie swiecic dioda przy napisie "papier" ??? jak ncisnie sie jeszcze raz przycisk na panelu nastepuje wydruk testowy. A z komputera dalej nic nie mozna wydrukowac " brak paieru". Co najczesciej sie psuje w tych drukarkach ?? zauwazylem ze jest tam jeden czujnik optyczny na wlocie kartki i drugi na srodku drukarki
  • REKLAMA
  • #2 516316
    Awdeg
    Poziom 26  
    Posty: 887
    Pomógł: 54
    Ocena: 43
    Spróbuj wprowaszić papier w szczeline podawania ręcznego.Zainstaluj oprogramowanie panelu sterowania RCP ,przeglądnij ustawienia czy nie jest wył podajnik dolny
  • REKLAMA
  • #3 516371
    dziubann
    Poziom 13  
    Posty: 120
    Ocena: 3
    sprawdz na innym kablu komunikacyjnym i na innym kompie jak nie pomoze kabel - wyglada to na klopot z transmisja danych
  • #4 517862
    benek111
    Poziom 17  
    Posty: 392
    Ocena: 22
    na innym kablu i kompie sprawdzalem , to samo
REKLAMA