komputer wypisuje brak paieru, po wlozeniu kartki do podajnika zapala sie dolna dioda na zielono , wysyla sie dane do drukarki a komp wypisuje ze nie ma papieru. Po nacisnieciu przycisku papier zostaje wciagniety czy powinna sie swiecic dioda przy napisie "papier" ??? jak ncisnie sie jeszcze raz przycisk na panelu nastepuje wydruk testowy. A z komputera dalej nic nie mozna wydrukowac " brak paieru". Co najczesciej sie psuje w tych drukarkach ?? zauwazylem ze jest tam jeden czujnik optyczny na wlocie kartki i drugi na srodku drukarki