Witam !!! Mam taki problemik w Vito znajomego po odlaczeniu akumulatora kasuje sie licznik kilometrow(calkowity) Ponoc to czeste w tym modelu czy ktos spotkal sie z taka usterka ?,czyto to uszkodzona pamiec czy cos innego?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam