Mam problem z philipsem 28ml8976 po wlaczeniu odbiornika obraz zweza sie w dolnej czesci kineskopu w odchylaniu poziomym po nagrzaniu odbiornika po jakims czasie pojawiaja sie cienkie biale linie.Czy moze ktos wie jakie to uszkodzenie ja nie moge w odchylaniu poziomym nic zlokalizowac nawet zamrazaczem.