radyjko JVC KD SH55R po upadku..
wszytko działa... tylko jeden problem z "winda".. winda zacina sie po włożeniu i/lub wyciągnięciu cd. Cd czyta normalnie.. probuje wyciągnąć, otwiera sie daje płytę i wisi.. spowrotem jej nie przyjmie. nie złoży sie..nic nic nic... wyłączę z prądu poleży z 2 godziny i probuje od nowa... za którymś razem sie udaje odwiesić.. choć
nie zawsze...
jakieś typy?
A dlaczego Kolega nie czyta opisów działów?
Regulamin p.10.5.
Proszę poprawić tytuł oraz pisownię w poście.
Regulamin p.11, p.15
Przeniosłem z: "Audio Diagnoza"
[Art]
wszytko działa... tylko jeden problem z "winda".. winda zacina sie po włożeniu i/lub wyciągnięciu cd. Cd czyta normalnie.. probuje wyciągnąć, otwiera sie daje płytę i wisi.. spowrotem jej nie przyjmie. nie złoży sie..nic nic nic... wyłączę z prądu poleży z 2 godziny i probuje od nowa... za którymś razem sie udaje odwiesić.. choć
nie zawsze...
jakieś typy?
A dlaczego Kolega nie czyta opisów działów?
Regulamin p.10.5.
Proszę poprawić tytuł oraz pisownię w poście.
Regulamin p.11, p.15
Przeniosłem z: "Audio Diagnoza"
[Art]