Usterka polega na tym, że gdy wyświetlany jest obraz posiadający dużo bieli ekran robi się jaskrawy z odcieniem niebieskiego. Gdy bieli ubywa wszystko wraca do normy. Poprawiłem kilka zimnych lutów (bez poprawy), nie znalazłem widocznych uszkodzeń, wylanych kondensatorów itp.
Wiosną wymieniłem układ odchylania poziomego i wszystkie elektrolity wg. wskazówek kolegów z elektrody i do tej pory Tv pracował idealnie. Tym razem nie znalazłem tematu z opisem podobnego problemu. Proszę o pomoc.
Wiosną wymieniłem układ odchylania poziomego i wszystkie elektrolity wg. wskazówek kolegów z elektrody i do tej pory Tv pracował idealnie. Tym razem nie znalazłem tematu z opisem podobnego problemu. Proszę o pomoc.