Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Napad.pl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Otwieranie bramy i furtki z widoedomofonu.

waldek76 20 Wrz 2008 15:43 3141 5
  • #1 20 Wrz 2008 15:43
    waldek76
    Poziom 10  

Witam, znajomy chciał żeby zamontować mu wideodomofon. We furtce będzie miał rygiel ale jeszcze chciał żeby była możliwość otwarcia bramy. Sterownik bramy posiada wolne wejście sterujące. Pytanie tylko czy są wideomofony z możliwością otwarcia niezależnie furtki bądź bramy (2 przyciski sterujące???). Pozdrawiam i dziękuję z góry za sugestie.

0 5
  • Napad.pl
  • Pomocny post
    #2 20 Wrz 2008 15:58
    Zbych034
    Poziom 37  

Jak w instalacji domofonu masz wolne przewodu to je wykorzystaj dokładając dodatkowy przycisk w wideodomofonie

0
  • Napad.pl
  • #3 20 Wrz 2008 18:03
    waldek76
    Poziom 10  

Dzięki za podpowiedź, ale chodziło mi raczej o to czy są oryginalne wideomofony posiadające 2 przyciski, nie chciałbym się bawić w jakieś przeróbki, żeby było oryginalnie i estetycznie. Może ktoś coś takiego montował???

0
  • Pomocny post
    #4 20 Wrz 2008 19:09
    bogdan5
    Poziom 17  

w wideofonach ciężko jest z tym dodatkowym przyciskiem, jak nie ma to daję jakiś dyskretny przycisk natynkowy dzwonkowy obok wideofonu

0
  • Pomocny post
    #5 20 Wrz 2008 20:17
    SKRZYNIA
    Poziom 23  

videodofon firmy commax posiada 3 przyciski, jeden do podgladu obrazu na zewnatrz, drugi do interkomu, trzeci do furtki, jesli nie robie interkomu to przerabiam sobie zawsze ten przycisk i nim ladnie orginalnie steruje brama wjazdowa, zawsze dziala i polecam

0
  • #6 21 Wrz 2008 10:09
    sq9cyg
    Poziom 10  

waldek76 napisał:
    Witam, znajomy chciał żeby zamontować mu wideodomofon. We furtce będzie miał rygiel ale jeszcze chciał żeby była możliwość otwarcia bramy. Sterownik bramy posiada wolne wejście sterujące. Pytanie tylko czy są wideomofony z możliwością otwarcia niezależnie furtki bądź bramy (2 przyciski sterujące???). Pozdrawiam i dziękuję z góry za sugestie.

Wieczorem podam Ci namiary na bardzo fajna hurtownię takiego sprzętu w Częstochowie. Pracują tam fajni fachowcy. Generalnie ja mam w firmie tak że stróż może otworzyć furtkę lub bramę zmanipulatora wideofonu...
    Szczeguły mogę Ci podać jutro jak będę w firmie.

Pozdrawiam

1