Prosze o pomoc! Sfixowal mi kompletnie telewizor... pilot w ogole nie reaguje.. a kiedy naciskam przyciski na panelu tv to pokazuje sie blokada w postaci kłódki. Wyswietla sie jeden kanal i niestety nie mozna go zmienic.. nawet wlacznik/wylacznik na pilocie nie reaguje. Wylaczyc tv mozna tylko na panelu tv przyciskiem głównym. Przewertowalam cala instrukcje i nie ma tam wzmianki o takim przypadku. Prosze, poradzcie mi cos!