Obydwa, ten upalony puszczał napięcie i działa wg. mnie. Gniazdo przylutowałem poprawnie, zaraz za gniazdem był pierwszy dławik PL1, przy którym było już grzebane, przylutowałem go ale stracił jedną powierzchnię lutowniczą, mimo wszystko jakoś go chwyciło i puszcza napięcie.
Teraz niestety bzyczy tylko któraś z przetwornic zaraz po wpięciu zasilania i laptop martwy.
Nie rozumiem tylko czemu miałbym zmierzyć, chyba że zastąpić opornikiem. Zrobiłem jumper zamiast PL1 ale chyba się nie sprawdziło.