Witam!
Mam laptopa pavilion hp ,cos sie spalilo na plycie glownej nie wiem dokladnie czy to cewka czy kondensator. Bardzo bym prosil o odpowiedz jezeli wie ktos cokolwiek o tej malutkiej czesci spalonej na płycie ktora widac na zdjecu .
Z goru dzieki za odpowiedz!
https://obrazki.elektroda.pl/65_1258280114.jpg
Mam laptopa pavilion hp ,cos sie spalilo na plycie glownej nie wiem dokladnie czy to cewka czy kondensator. Bardzo bym prosil o odpowiedz jezeli wie ktos cokolwiek o tej malutkiej czesci spalonej na płycie ktora widac na zdjecu .
Z goru dzieki za odpowiedz!
https://obrazki.elektroda.pl/65_1258280114.jpg