Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo DTA-21Y1P Programowanie kanałów

27 Wrz 2008 19:55 10559 10
  • Poziom 10  
    Witam ostatnio zdarzył sie mały psikus a mianowicie po wyłączeniu kablówki przez serwisantów mój telewizor (Daewoo DTA-21Y1P) rozprogramował się. Programowanie kanału odbywa sie normalnie tyle że na wszystkich kanałach tzn od 1-99 poza kanałem 0.
    I tak kolejne programy.
    Jak to naprawić?
    Byłbym wdzięczny za pomoc.

Regulamin Pkt.8.2! [RR]
  • Poziom 43  
    Napisz coś więcej. Jeden program na wszystkich kanałach TV? Programowanie auto działa?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    kamikaze_dragon napisał:
    Witam ostatnio zdarzył sie mały psikus a mianowicie po wyłączeniu kablówki przez serwisantów mój telewizor (Daewoo DTA-21Y1P) rozprogramował się. Programowanie kanału odbywa sie normalnie tyle że na wszystkich kanałach tzn od 1-99 poza kanałem 0.
    I tak kolejne programy.
    Jak to naprawić?
    Byłbym wdzięczny za pomoc.

Z łaski swojej przetłumacz to na Polski, bo nie kumam. :!:
  • Moderator
    Na pozycji programowej "0" powinna być chyba możliwość odbioru normalnego programu? Jeśli tak, to powinna być możliwość programowania, oczywiście ręcznie (manual tuning).
    Rozstrojenie się TV - samoczynne(?) - nie wygląda ciekawie.
  • Poziom 10  
    na każdej pozycji programowej można uruchomić ręczne strojenie kanałów. Automatycznego strojenia nie ma.
    Zapisywanie programów odbywa sie na wszystkich pozycjach programowych a nie na jednej wybranej
  • Poziom 43  
    Coś chyba nie tak. Jak znajdziesz stację naciskasz zapisz jako i na wybranym numerze programu zapisujesz naciskając OK. I tak za każdym razem lub jak masz na końcu P kolorem czerwonym to na nim i zmieniając P+P- ustawiasz na jakim programie i naciskasz OK. i zapamiętane..
  • Poziom 10  
    programować to ja potrafie, nie raz już to robiłem.
    niestety zamiast zaprogramować jeden kanał na jednej pozycji zapamiętuje sie jeden kanał na wszystkich pozycjach programowych

Kolega nie widział wpisu moderatora w pierwszym poście?
    Proszę poprawić swoje posty - na forum obowiązują zasady pisowni. [Mirek Z.]
  • Poziom 10  
    wiecie co nie napisałem tego posta z prośbą o nauczenie mnie zapamiętywać kanały telewizyjne tylko z prośbą o pomoc w rozwiązaniu tego problemu ewentualną wskazówką.
    a tu od razu dostaje instrukcje programowania. jakbym jej poszukiwał to raczyłbym sobie jej poszukać.
    Choć przyznam o automatycznym programowaniu nie wiedziałem jednak i ono nie dało nic tzn 1 program na wszystkich pozycjach programowych. I nadal tak samo więc prosze juz nie pisać postów typu naucz sie programować. Dzięki za te posty i pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam. Sprawdż napięcie varikap. i niestety w menu serwisowym czy jest prawidłowo ustawiony typ głowicy.
  • Poziom 10  
    a jak to sprawdzić?