Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka Hoover! czy warto?

monia81 27 Sep 2008 21:48 4678 4
    monia81
    Level 10  
    Witam! Musze do jutra podjąc decyzje na temat lodówki Firmy Hoover model HV-NP 3884? Boje sie że bedzie głosna a nigdy nie mialam doczynienia z ta firmą, może wy mi cos podpowiecie?!
    Waski_83
    Level 11  
    Witam. Prosił bym o informację czy chłodziarka została zakupiona i jaka jest jej ocena. Jakie plusy a jakie minusy. Z góry dzięki za odpowiedź :)
    sonyq
    Level 14  
    Sprzęt marki Hoover jest naprawdę wysokiej jakości. Sprawdź jakiej firmy sprężarkę posiada i czy jedna czy dwie to Ci powiem czy głośno czy cicho chodzi.
    Waski_83
    Level 11  
    Zastanawiam się nad jedną z tych dwóch modeli tego producenta (różnią chyba jedynie wysokością-pojemnością zamrażarki):
    Hoover HNCP 1876 I
    Hoover HNCP 2076 I

Co do ilości sprężarek i ich marki nie widzę informacji na stronie producenta. Napisałem do konsultanta - może odpowie :)

I odpisali :)

Dane techniczne o które prosiłem:

HNCP 2077I:

Klasa energetyczna A+
    Wymiary: 200 x 60 x 60
    Poziom hałasu: 43 [dB]
    Roczne zużycie energii: 328 kWh
    1 kompresor (Danfoss)
    3 półki w lodówce, 4 szuflady w zamrażarce
    Pojemność netto 201/89

HNCP 1876I

Klasa energetyczna A+
    Wymiary: 185 x 60 x 60
    Poziom hałasu: 43 [dB]
    Roczne zużycie energii: 318 kWh
    1 kompresor (Danfoss)
    3 półki w lodówce, 3 szuflady w zamrażarce
    Pojemność netto 201/76

Proszę o info na temat tego kompresora Danfoss i czy te 43 dB to cicho, da rade wytrzymać czy głośno :)
    sonyq
    Level 14  
    Sprężarki Danffosa stawiał bym na równo ze sprzętem electroluxa. Czyli naprawdę dobry sprzęt jedynym zmartwieniem jest to ze lodówka jest dosyć spora i zamiast zestawu dwóch sprężarek zastosowali jedna na cały układ. A 43 dB to nie dużo generalnie minęły czasy kiedy sprężarki emitowały nie wiadomo jakie odgłosy. Pozdrawiam.

edit: Ale jakby ktoś mnie sie spytal czy bym kupił ta lodówkę to na pewno tak, Danffos jest na tyle nie zawodny ze można mieć pewność ze się nie zepsuje;) Nawet jeżeli jest to tylko jedna sprężarka na cały układ.