Gdy obciążę żąrówką gałąź 200V to na poszczególnych wyjściach mam następujące napięcia D113 +15,2V;D124 +7,8V;D115 +7,4V;D114 -12,5V;
D112 +71V;D127 +205V ale gdy tą żarówkę odłączę to napięcia wyglądają następująco: D113 +10,8V;D124 +5,8V;D115 +5,3V;D114 -8,7V;D112 57,5V i tylko napięcie główne +205V pozostaje bez zmian.Jakoś dziwnie pracuje ta przetwornica bo musi być obciążona.
Może jest tu uszkodzony procesor ale nie wiem jak go sprawdzić chociaż na kwarcu są drgania a zawartość pamięci zczytywałem i nawet podstawiałem inną i nic to nie dało.