Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problemy z pamiecia w aparacie cyfrowym HP320

xbaj 05 Mar 2004 17:43 1709 6
  • #1 05 Mar 2004 17:43
    xbaj
    Poziom 19  

Cze!
    Mam aparat cyfrowy HP 320. Wszytko bylo ok do czasu az nie kupilem sobie dodatkowej samieci (64MB Secure Digital). Otoz probelm polega na tym, ze czasami niektore zdjecia sa popsute - poprzestawiane i poprzesuwane fragmenty zdjecia. Zdarza sie rowniez, ze niekiedy zdjecie jest tak skopane, ze aparat sie zawiesza - nie idzie go nawet wylaczyc (baterie trzeba wyciagac). Na gwarancji nie chca mi wymienic bo wg nich wszystko jest ok. Mozna cos z tym zrobic?

0 6
  • #2 17 Kwi 2004 02:09
    rkm81
    Poziom 11  

Proponuje zaktualizowac oprogramowanie. Żeby dokonać aktualizacji oprogramowania aparatu, trzeba do tej czynności mieć na chwilę kartę 32 MB.
    dokladniejsza instrukcje znajdziesz TU. A TU sciagniesz firmware (ps334mu.exe).
    powodzenia.:)

0
  • #3 17 Kwi 2004 11:13
    xbaj
    Poziom 19  

Wielkie dzięki! Mam teraz tylko mały problemik, ponieważ nie idzie rozpakować tego archiwum. Ale powalcze z tym jeszcze!

0
  • #4 17 Kwi 2004 12:09
    rkm81
    Poziom 11  

jesli to Ci pomoze w zalaczniku jest archiwum rar'a (hex+readme).

Release Date: 2003-01-31 Version: V0.660
    Version V0.660 firmware includes the following fixes:
    · Fix to the rotation of an image followed by placing the SD card into printer for printing.
    · Fix issue with corrupt thumbnails on the new MLC SD cards.

ponadto obsluga kart MMC, SD 128MB a kto wie moze i wiekszych...
    jak by ktos mial jakies info na temat firmware'ow i innych ciekawostek o tym aparaciku to bym byl wdzieczny:)

0
    Załączniki:
  • #5 17 Kwi 2004 22:05
    xbaj
    Poziom 19  

Ok, wszystko już działa. Wiekie dzięki. Teraz nic sie nie zawiesza i nie ma błedów w zdjęciach - o to mni chodziło!!! :)

0
  • #6 17 Kwi 2004 22:30
    rkm81
    Poziom 11  

Ciesze sie ze moglem pomodz...ja mam tylko jeden problem...nigdzie nie moge pozyczyc karty SD niestety moje 256MB nie chce trybic z tym aparatem.
    Konieczny jest maly upgradzik to moze chociaz 128 pojdzie :( Moze po weekndzie cos z tym zdzialam.
    A poki co udanych sesji fotograficznych!! :)

0
  • #7 29 Paź 2006 17:27
    matisan
    Poziom 12  

witam
    z kartami w tym aparacie to jest tak ze musza byc 'uformowane'. dobrze to zrobic w inny aparacie albo w czytniku kart w pc. 128 to nie ma problemu - idzie. gorzej z wieksza.
    mały upgradzik nie zaszkodzi :)
    pzdr

0
  Szukaj w 5mln produktów