Witam serdecznie!!! TV jak w temacie problem polega na tym ze po włączeniu pilotem słychać dzwięk włączenia w głosnikach wchodzi wysokie i po chwili 6 sekund głos wyłączenia wyłączy sie i znów załączy i tak wokoło. Posprawdzałem zimne luty, płyta sprawdzona pod lupą wygląda ok. W tym czasie jak chodzi napięcia podstawowe wygladają ok. Działa jakiś układ zabezpieczenia tylko jak go zdiagnozować i czy jest możliwość ominięcia tego zabezpieczenia. Prosiłbym o cenne wskazówki moze któryś z kolegów przerabiał juz ten problem. Pozdrawiam i czekam na info!!