Witam.
Proszę o pomoc dot. Hyundai HL-5864E.
Objawy:
Zawężony obraz - pionowe martwe pola po obu stronach po ok 5cm i lekka beczka wklęsła )( i kompletny brak reakcji na poszerzenie czy zwężenie i korektę beczki. Pozostała regulacja jest możliwa.
Od czasu do czasu wyładowanie elektrostatyczne nieregularne bez poprawy obrazu.
Przy zmianie rozdzielczości czy częst. odświerzania - martwe pola są bez zmian, a pulpit jest cały widoczny tylko ściśnięty.
Po odkurzeniu wnętrza monitora jednorazowy powrót do normy, Prawdopodobnie przypadek, ale sugeruje (tak myślę), że to nie poszedl jakis półprzewodnik. Może kondensator, ale który?
Pozdrawiam
Proszę o pomoc dot. Hyundai HL-5864E.
Objawy:
Zawężony obraz - pionowe martwe pola po obu stronach po ok 5cm i lekka beczka wklęsła )( i kompletny brak reakcji na poszerzenie czy zwężenie i korektę beczki. Pozostała regulacja jest możliwa.
Od czasu do czasu wyładowanie elektrostatyczne nieregularne bez poprawy obrazu.
Przy zmianie rozdzielczości czy częst. odświerzania - martwe pola są bez zmian, a pulpit jest cały widoczny tylko ściśnięty.
Po odkurzeniu wnętrza monitora jednorazowy powrót do normy, Prawdopodobnie przypadek, ale sugeruje (tak myślę), że to nie poszedl jakis półprzewodnik. Może kondensator, ale który?
Pozdrawiam