Witam tv ma obraz szerokości 10cm (na środku biała kreska pozioma z obrazem od środka w górę szer. 10 cm) napięcie na końcówce (tda1771)około 26V kondensatory w okolicy końcówki. podmienione bez efektu regulacje pionu w trybie ser ( tv ma 2lata) co dalej z tym fantem robić?.Z góry dzięki za jakiekolwiek sugestie.