Witam
TV normalnie się włącza, reaguje na przyciski lokalne jak i pilota.
Obraz wyświetla się niestety źle. Pojawia się dopiero 5-6 cm od dołu ekranu i ku górze liniowość jest coraz większa.
W trybie serwisowym nie da się nic poprawić.
TV normalnie się włącza, reaguje na przyciski lokalne jak i pilota.
Obraz wyświetla się niestety źle. Pojawia się dopiero 5-6 cm od dołu ekranu i ku górze liniowość jest coraz większa.
W trybie serwisowym nie da się nic poprawić.