Usterka- pozioma kreska . Wymieniłem TDA1771 i elektrolity w ramce. Pojawił się obraz ale dołem ekranu zawija obraz . Napieciw zasilania 26V , sprawdziłem pozostałe elementy w pionie , regulacje w trybie serwisowym - żadnych pozytywnych zmian . Straciłem już koncepcję i proszę o pomoc . Czyżby wstawiony "nowy" TDA1771 był uszkodzony ? - a niestety to był mój ostatni w zapasach a do poniedziałku daleko.