Cześć,
nie jest to żadna elektroniczna konstrukcja, ale DIY tak.
DIY jest traktor, chociaż ten na razie nie jest przedstawiany, DIY jest głównie przedstawiony sposób transportu drzewa na budowlę.
Zapraszam do oglądnięcia paru zdjęć:
Było trzeba przewieźć na nie daleką budowlę około 13 m3 drzewa długości do 8 m.
Były i dwa 10m.
Na koniec krótki filmik
.