Na zdjęciu nie ma płyty z łożyskiem koła zamachowego,ona jest na samej górze a na niej jest jeszcze sprężyna podłączona do masy.Wygląda na to że w mechanizmie są wszystkie sprężyny, nie widać sprężyny suwaka zapis,więc to też może być ona.Daj jakieś lepsze zdjęcie to pomogę.
Dodano po 1 [godziny]:
Sorry nie doczytałem o przewijaniu tylko w jedną stronę.Prawdopodobnie masz źle ustawione to czerwone plastikowe kółko pod kołem ciernym.Patrząc na zdjęcie,to czerwone ma być skierowane dziubkiem do środka mechanizmu W DÓŁ .Jeśli jest do góry to będzie przewijało tylko w jedną stronę.