logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zamontować sprężyny w mechanizmie magnetofonu MK 433?

w200 05 Lis 2008 16:46 1455 5
REKLAMA
  • #1 5704781
    w200
    Poziom 10  
    Posty: 35
    Ocena: 2
    Mozę ktoś dać zdjęcie jak powinny być pozakładane sprężyny w mechanizmie magnetofonu MK 433.
    Jak zamontować sprężyny w mechanizmie magnetofonu MK 433? przewianie nie działa w jedna stronę, pomóżcie
  • REKLAMA
  • #2 5706233
    pablos123
    Poziom 11  
    Posty: 59
    Pomógł: 1
    Ocena: 3
    Pod dźwignią przegubową (to ta łamana plastikowa z cieńką spręzyną) jest koło cierne, przeczyśc dobrze gumę tego koła, nad tą dźwignia jest zabierak (taki czerwone lub czarne kółeczko plastikowe) sprawdź jego położenie.
  • REKLAMA
  • #3 5709304
    w200
    Poziom 10  
    Posty: 35
    Ocena: 2
    głównym problemem jest to,że została mi sprężyna około 2cm nieweim gdzie powinna ona być.
  • REKLAMA
  • #4 5709792
    ataga1
    Poziom 16  
    Posty: 156
    Pomógł: 11
    Ocena: 5
    Na zdjęciu nie ma płyty z łożyskiem koła zamachowego,ona jest na samej górze a na niej jest jeszcze sprężyna podłączona do masy.Wygląda na to że w mechanizmie są wszystkie sprężyny, nie widać sprężyny suwaka zapis,więc to też może być ona.Daj jakieś lepsze zdjęcie to pomogę.

    Dodano po 1 [godziny]:

    Sorry nie doczytałem o przewijaniu tylko w jedną stronę.Prawdopodobnie masz źle ustawione to czerwone plastikowe kółko pod kołem ciernym.Patrząc na zdjęcie,to czerwone ma być skierowane dziubkiem do środka mechanizmu W DÓŁ .Jeśli jest do góry to będzie przewijało tylko w jedną stronę.
  • REKLAMA
  • #5 5712296
    w200
    Poziom 10  
    Posty: 35
    Ocena: 2
    postaram się zrobić lepsze zdjęcie ale 03mpix to rewelacji raczej nie będzie.
  • #6 5716014
    ataga1
    Poziom 16  
    Posty: 156
    Pomógł: 11
    Ocena: 5
    Jeśli ustawisz dobrze czerwone plastikowe kółko to podejrzewam że nie będzie potrzebne zdjęcie.Pozdrawiam.
REKLAMA