Witam serdecznie. Potrzebuję instrukcji programowania do 738 ver.2.20, chcę uzbrajać z pilota, podobno jest tam taka możliwość wykorzystać zamiast kluczyka, na zwarcie blk i grn, ale jeszcze trzeba zaprogramować i wlaśnie nie wiem w którym podpunkcie.