praleczka przestala chodzic. jedynie dziala jak sie pokretlo nastawi na odwirowanie czyli pompa odciaga wode. jakby ktos wiedzial co sie stalo to bylbym wdzieczny za slowko porady;)
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam