Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Felicia 98r 1.6 GLX Woda ale skąd?

26 Lis 2008 20:59 4089 6
  • Poziom 10  
    Witam mam następujący problem otóż cieknie mi woda do środka od strony pasażera wyciągnąłem szybę przednią a tam sucho między uszczelką a rantem mocowania szyby. Jednak znalazłem pod maską przy akumulatorze stojącą wodę i domyślam się że gdzieś tam leży przyczyna ale nie mogę znaleźć tam dziury może ktoś miał podobną sytuacje i wie co mogło się stać? Pozdrawiam adrek.
  • Poziom 2  
    Miałem ten sam problem. U mnie woda dostawała się na półkę akumulatora przez otwór w nadkolu , którym przechodzą przewody do kierunkowskazu bocznego. W otwór ten założyłem gumową przelotkę i problem zniknął. Profilaktycznie to samo zrobiłem po stronie kierowcy.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Ok dziękuję za odpowiedź sprawdzę jutro i postaram się uszczelnić pozdrawiam adrek.
    PS: A błotniki zdejmowałeś?
  • Poziom 2  
    Nie potrzeba. Dostęp od strony komory silnika.
  • Poziom 10  
    Tylko że u mnie leje się woda do środka za schowkiem mam całą tą gąbkę mokrą i na podłodze pasażera woda stoi oraz z tyłu a muszę to uszczelnić. Dodam jeszcze że nawet jak samochód stoi nie jeżdżony to jak pada deszcz to woda się tam dostaje i zauważyłem że stoi również na półce akumulatora doszedłem że to gdzieś w rogu cieknie ale nie wiem gdzie szybę wyjąłem a ona szczelna jest. Ma ktoś pomysł? Pozdrawiam adrek.
  • Poziom 13  
    W corsie miałem podobnie była taka mała dziurka sam jej nie zauważyłem dałem do lakiernika to mi ją zalał sylikonem i problem znikną właśnie mi sie lało od akumulatora dobrze popatrz może znajdziesz przeciek.
  • Poziom 10  
    Znalazłem chyba przeciek odchyliłem wewnątrz gąbkę i dywaniki i znalazłem tam łączenie blach z którego wypłukała woda sylikon czy inny klej nie wiem dokładnie a dzieje się to prawdopodobnie przez źle wyprowadzone rynienki wody przy masce przez co woda dostaje się do półki akumulatora w weekend sprawdzę czy po polaniu wodą widać tam przecieki i zaczynam łatanie :( pozdrawiam adrek.