Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Whirlpool AWG 680 - czyszczenie zasobnika

oldkrakus 30 Nov 2008 15:21 6354 3
    oldkrakus
    Level 2  
    Witam.
    Mam problem - pojemnik na płyn do płukania cały czas jest wypełniony wodą (nie da się dolać płynu). Otworzyłem pokrywę (dwa zaczepy), ale wskutek długoletniego użytkowania polietylen z którego jest zrobiony pojemnik mocno zmatowiał i nic nie widać co jest w środku. Te zbiorniki są demontowane? Ponieważ mnie wyglądają na zgrzane z pokrywą. Ma może Ktoś jakieś informacje o budowie wewnętrznej tych zbiorników. Lub jak je wyczyścić co by dalej działało.
    Z góry dziękuję za pomoc
    basgol
    Level 23  
    W tym modelu to kłopot. Po zdjęciu prawego boku obudowy, można wysunąć ośkę zawiasu drzwi zbiornika (w nich jest zasobnik) i zdemontowany zasobnik próbować wyczyścić. Nalewać do niego gorącej wody i potrząsać w celu wypłukania zalegających tam resztek, podobnie za pomocą drutu usunąć z zakamarków ile się da (górna połowa drzwi z zasobnikiem jest nierozbieralna). Cierpliwości i powodzenia.
    oldkrakus
    Level 2  
    Wielkie dzięki za pomoc...
    katarzynu
    Level 1  
    basgol wrote:
    W tym modelu to kłopot. Po zdjęciu prawego boku obudowy, można wysunąć ośkę zawiasu drzwi zbiornika (w nich jest zasobnik)
    Jak wysunąć tę ośkę? Niczym nie potrafię jej przesunąć (bok zdemontowałam)...