logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

podłanczanie dyskietek 5,25 (360k) bios ma tylko od 720k

przemek.tomala 21 Mar 2004 16:55 769 1
  • #1 558099
    przemek.tomala
    Poziom 22  
    Posty: 667
    Pomógł: 9
    Ocena: 6
    No właśnie, stacje są na pewno dobre. Działają na 386, ale jak je połącze do nowego kompa (athlonka 1,4, płyta msi k7t266 Pro2), to w biosie da się ustawić tylko dyskietkę 5,25 cala i pojemność 720 k... No to ustwiłęm, i jak wchodzę do windy, otwieram dyskietkę, widzę pliki, ale z kompiowaniem gorzej, i z uruchamianiem, wydaje taki dziwny odgłos. Da się to ustawić?? Może da się zmodyfikowaćbiosa, i wgrać??
  • #2 558359
    Ziemniak
    Poziom 17  
    Posty: 260
    Pomógł: 12
    Ocena: 18
    A jesteś pewny że dyskietki są sformatowane na 360kB - a może na 1,2MB ?
REKLAMA