No właśnie, stacje są na pewno dobre. Działają na 386, ale jak je połącze do nowego kompa (athlonka 1,4, płyta msi k7t266 Pro2), to w biosie da się ustawić tylko dyskietkę 5,25 cala i pojemność 720 k... No to ustwiłęm, i jak wchodzę do windy, otwieram dyskietkę, widzę pliki, ale z kompiowaniem gorzej, i z uruchamianiem, wydaje taki dziwny odgłos. Da się to ustawić?? Może da się zmodyfikowaćbiosa, i wgrać??