Kilka godzin stałem się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem tej nawigacji.
Niestety już chyba zdążyłem zauważyć 2 problemy.
Otóż:
1. Kiedy włączony jest oryginalny program nawigacyjny (Mapamap) i chcę wejść do menu urządzenia - naciskam przycisk menu na obudowie i wszystko jest ok. Teraz, żeby powrócić do programu trzeba chyba nacisnąć ikonę uruchamiającą program. Niestety później przycisk Menu już nie reaguje i nie mogę włączyć menu urządzenia
2. Jak włączyć tryb uśpienia (standby)? Krótkie przytrzymanie przycisku POWER nic nie daje. Dłuższe natomiast wyłącza urządzenie (power down). Później trzeba odczekać kilkanaście sekund na uruchomienie.
Czy Wy też tak macie, czy to tylko mój egzemplarz?
Niestety już chyba zdążyłem zauważyć 2 problemy.
Otóż:
1. Kiedy włączony jest oryginalny program nawigacyjny (Mapamap) i chcę wejść do menu urządzenia - naciskam przycisk menu na obudowie i wszystko jest ok. Teraz, żeby powrócić do programu trzeba chyba nacisnąć ikonę uruchamiającą program. Niestety później przycisk Menu już nie reaguje i nie mogę włączyć menu urządzenia
2. Jak włączyć tryb uśpienia (standby)? Krótkie przytrzymanie przycisku POWER nic nie daje. Dłuższe natomiast wyłącza urządzenie (power down). Później trzeba odczekać kilkanaście sekund na uruchomienie.
Czy Wy też tak macie, czy to tylko mój egzemplarz?