logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Brak regulacji napięcia w zasilaczu J-31 po wymianie elementów i naprawie ścieżki

Bomba9116 18 Sty 2009 21:14 1362 21
REKLAMA
  • #1 6019415
    Bomba9116
    Poziom 15  
    Posty: 211
    Pomógł: 6
    Ocena: 31
    Witam. Miałem od dawna ten układ zasilacza i nie było z nim żadnych kłopotów aż do dziś. rozebrałem układ, to znaczy wy lutowałem potencjometry bo układ wkładałem do obudowy. wszystko ponownie wlutowałem. przy okazji zmieniłem rezystor R14 na 0,22 ohm 5wat i tranzystory. jeden to BD139, a drugi to BD911. Układ zanim złożyłem odpaliłem. Nie było jeszcze wmontowanych tranzystorów, aby rezystor ten 5 wat i nagle co dziwne jak włączałem transformator miał coś ciężko. spaliła się jedna ścieżka. odpaliłem ponownie z uszkodzoną ścieżką i nadal to samo. zacząłem od sprawdzania mostka i okazało się że jest uszkodzony. dziwne że się uszkodził skoro nic z nim nie robiłem. diody nie blokowały i w obie strony przewodziły. zmontowałem wszystko teraz jak powinno być, naprawiłem ścieżkę i co się okazało w układzie nie działa regulacja napięcia. myślałem że to scalak, ale włożyłem i to samo. co mogło się uszkodzić? bardzo proszę o pomoc. układ odpalam przy napięciu 14V więc nie ma mowy o przepięciu na scalaku.
  • REKLAMA
  • #2 6019518
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    Schemat to może coś wymyślimy.
  • REKLAMA
  • #3 6019551
    Lutek49
    Poziom 36  
    Posty: 2100
    Pomógł: 440
    Ocena: 407
    Najprawdopodobniej zrobiłeś zwarcie skoro diody w mostku się spaliły. Trudno wymyślić gdzie doszło do zwarcia (która ścieżka się spaliła?). Sprawdź diodę zenera (D5) oraz możliwość zmiany napięcia na wyjściu (ślizgacz) potencjometru P1.
  • #5 6019638
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    W którym miejscu schematu przepaliła się ścieżka?
  • #6 6019683
    Lutek49
    Poziom 36  
    Posty: 2100
    Pomógł: 440
    Ocena: 407
    Czy na wyjściu zasilacza jest jakieś napięcie (jakie)?. Możesz jeszcze rozłączyć diodę D6 (też ją sprawdź) i dokonać pomiarów. Sprawdź dokładnie montaż: ścieżki, punkty lutownicze itp.
  • #7 6019702
    Bomba9116
    Poziom 15  
    Posty: 211
    Pomógł: 6
    Ocena: 31
    na odcinku R7-R4

    Dodano po 3 [minuty]:

    a dokłaniej od wyjścia - do scalaka. na tym odcinku

    Dodano po 1 [minuty]:

    od scalaka do R7. to już najbliżej. w tym miejscu dokładnie
  • REKLAMA
  • #8 6019790
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    W tym momencie sprawdź czy nie ma zwarcia elementów przy nóżkach 9 i 10 uładu scal. ponieważ jeżeli było by wszystko w porządku nie powinno nastąpić przepalenie. Jeżeli już sprawdzisz załącz układ i sprawdź czy jest napięcie na 14 nóżce scalaka i jeżeli jest to na 10 nóżce sprawdź czy kręcąc pot. P1 zmienia się napięcie.
  • #9 6019794
    Bomba9116
    Poziom 15  
    Posty: 211
    Pomógł: 6
    Ocena: 31
    ok. za raz to zrobię.

    Dodano po 24 [minuty]:

    na ostatniej nóżce. myślę że to jest 14 mam napięcie 0,84V; ale jak ruszę gałką to mam 17 ileś. np. 2V nie mogę ustawić. skacze za raz na max. 6 ileś to złapałem.
  • #10 6019975
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    Teraz sprawdź czy na 8 występuje napięcie i czy da się sterować nim za pomocą pot. P1
  • #11 6019982
    Bomba9116
    Poziom 15  
    Posty: 211
    Pomógł: 6
    Ocena: 31
    a mogę wiedzieć co podejrzewasz?
  • #12 6020030
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    Ponieważ potencjometr P1 ustawia napięcie wyjściowe to chcę prześledzić czy sygnał z niego po kolei dociera do bazy tranzystora T1. Jeżeli tak to zajmiemy się stpniem mocy w układzie Darlingtona dlaczego nie jest sterowany. Jeżeli nie to sprawdzimy układ sterowania łącznie z ukłdem ograniczającym na US1B. Ponieważ US1B pobiera informację z R 14 to zamiana jego mogła zmienić parametry odcięcie zasilania. Ale najpierw trzeba wiedzieć dokąd dociera sygnał sterujący.
  • REKLAMA
  • #13 6020052
    Bomba9116
    Poziom 15  
    Posty: 211
    Pomógł: 6
    Ocena: 31
    powiem tak. na skrajnych nóżkach scalaka jest tak 1; jest 0 i nie zmienia się. 2; jest 17 ileś i pisałem jak wcześniej; 3 jest 8 ileś i nie zmienia się; 4 jest 17 ileś i nie zmienia się.

    Dodano po 38 [sekundy]:

    a najlepsze jest to że jak wyjmę scalaka z podstawki to na wyjściu nadal jest napięcie. czyżby było jakieś zwarcie?
  • #14 6020083
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    skoro występuje to jednak szukaj zwarcia lub sprawdź tranzystory .
  • #15 6020180
    Bomba9116
    Poziom 15  
    Posty: 211
    Pomógł: 6
    Ocena: 31
    no nie widzę nigdzie zwarcia. tranzystory sądzę że też sa dobre. przekładałem nawet je na inne i to samo
  • #16 6020213
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    Najlepiej sprswdzić jaką drogą dostaje się napięcie na stykiwyjściowe to przez wylutowanie T2. I jeszcze jedno wcześniej sprawdź za pomocą żarówki czy jest to przejście galwaniczne i żarówka świeci, bo jak nie to napięcie przedostaje się przez układ sterujący.
  • #17 6020226
    Bomba9116
    Poziom 15  
    Posty: 211
    Pomógł: 6
    Ocena: 31
    już nie mam siły na ten układ. a nie lepiej było by zrobić nową płytkę?
  • #18 6020254
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    Układ blokowany jest przed przeciążeniem diodą D6 jeżeli wypniesz ją to układ powinien dać się regulować. Jeżeli układ będzie regulowalny to musisz sprawdzić parametry przełączania US1B które są ustawiane pot. P2 . Czy świeci się dioda ?
  • #19 6020259
    Bomba9116
    Poziom 15  
    Posty: 211
    Pomógł: 6
    Ocena: 31
    jeśli wszystko jest złożone i zrobię zwarcie, to zapali się dioda
  • #20 6020267
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    Jeżeli Optycznie oceniasz, że ścieżki Uległy zniszczeniu (poodrywane czy ponadpalane )to oczywiście będzie lepiej wykonać nową płytkę.
  • #21 6020277
    Bomba9116
    Poziom 15  
    Posty: 211
    Pomógł: 6
    Ocena: 31
    ale aby ta jedna się uszkodziła, naprawiłem ją. sam to raczej nie wykonam tej płytki
  • #22 6020292
    malvit
    Poziom 17  
    Posty: 191
    Pomógł: 14
    Ocena: 18
    czyli układ zabezpieczenia działa prawidłowo . Musisz sprawdzić czy regulacja dociera do T1 (baza) jeżeli tak to sprawź tranzystory. sprawdź czy na 8 zmienia się napięcie, jeżeli tak to męcz tranzystory bo albo są uszkodzone albożle dobrane.

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy braku regulacji napięcia w zasilaczu J-31 po wymianie rezystora R14 (na 0,22 Ω 5W) oraz tranzystorów BD139 i BD911 oraz naprawie przepalonej ścieżki na odcinku między wyjściem a układem scalonym. Po uszkodzeniu mostka prostowniczego i jego wymianie, układ nie reaguje na regulację potencjometrem P1, a napięcie na wyjściu skacze i nie da się ustawić wartości pośrednich. Sprawdzono diody, potencjometry, tranzystory oraz układ scalony, który po wyjęciu nadal pozwala na pojawienie się napięcia na wyjściu, co sugeruje zwarcie lub uszkodzenie elementów. Zalecane jest sprawdzenie ścieżek, punktów lutowniczych, obecności zwarć, a także sygnału sterującego z potencjometru do bazy tranzystora T1. Układ zabezpieczenia przeciążeniowego realizowany przez diodę D6 może blokować regulację – jej odłączenie pozwala na testy. Wskazano możliwość uszkodzenia tranzystorów lub niewłaściwego doboru oraz ewentualną konieczność wykonania nowej płytki, jeśli ścieżki są poważnie uszkodzone. Schemat zasilacza J-31 dostępny jest pod adresem http://jabel.com.pl/files/instrukcje/J-031.pdf.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA