jestem w posiadaniu uszkodzonej kserokopiarki TOSHIBA DB 5120 (nie wiem co jest uszkodzone,chwile po wlaczeniu zaświeca sie czerwony klucz) i chcialbym ją ożenić (ale nie wiem ile moze byc warte te pudło ???)[/b]
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam