Witam mam następujący problem z tym telefonem ericsson a2618s. Otóż przestały w nim działać klawisze yes i no oraz c.Rozkręciłem go przeczyściłem płytkę i teraz nic nie działa. Zauważyłem że te czarne kropki które dotykają płytki są wytarte. Czym to zastąpić, aby klawiatura zaczęła działać.