Witam dostałem 2 eryki a2628s (ostatnio często erykami sie bawie) i mam problwm, a mianowicie jeden działa normalnie a drugi po odpaleniu chciał żeby mu język zmienić po zmianie języka znowu wyskakiwało okienko żeby mu język zmienić
więc pomyślałem pewnie soft. Więc szukam softu i nie wiem o czym myślałem ale znalazłem i wgrałem soft od A2618S. Na chwile obecną jedynie dioda zapala się i świeci na zielono. All ericsson total tool by Jesthro pokazuje jedynie "The phone respondes nosenses!", natomiast varanius wyświetla że to nie jest a2628s. Poradzicie coś mi co mam zrobić z tym fantem?