logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ericsson A2628s - Po wgraniu softu A2618s tylko dioda świeci na zielono

mardar 21 Cze 2007 19:15 612 0
REKLAMA
  • #1 4007156
    mardar
    Poziom 21  
    Posty: 561
    Pomógł: 4
    Ocena: 8
    Witam dostałem 2 eryki a2628s (ostatnio często erykami sie bawie) i mam problwm, a mianowicie jeden działa normalnie a drugi po odpaleniu chciał żeby mu język zmienić po zmianie języka znowu wyskakiwało okienko żeby mu język zmienić:| więc pomyślałem pewnie soft. Więc szukam softu i nie wiem o czym myślałem ale znalazłem i wgrałem soft od A2618S. Na chwile obecną jedynie dioda zapala się i świeci na zielono. All ericsson total tool by Jesthro pokazuje jedynie "The phone respondes nosenses!", natomiast varanius wyświetla że to nie jest a2628s. Poradzicie coś mi co mam zrobić z tym fantem?
  • REKLAMA
REKLAMA