Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mysz stała się "zbyt czuła" na kliknięcia.

06 Mar 2009 13:20 4843 3
  • Level 13  
    Po reinstalacji Windowsa mam taki problem, że mysz działa jakoś dziwnie, tak jakby zbyt czule. Np. mam 2 okienka otwarte tak, że ten krzyżyk w prawym górnym rogu pokrywa się z krzyżykiem okna pod spodem i jak nacisnę na aktywne okno to zamyka się również to pod spodem. Często tak się dzieje. Albo jak kliknę na ikonkę jakąś np. exe to zaraz mi się program otwiera tak jakby mysz interpretowała jednokrotne naciśnięcie podwójnym naciśnięciem. Albo np. jak uruchamiam IE podwójnym kliknięciem to mi się często 2 okna IE otwierają. Przed reinstalacją Windowsa mysz działała dobrze. Miał juz ktoś podobny problem?
  • Level 11  
    Jaki windows? Czy myszka jest na pewno sprawna? Czy masz możliwość przetestowania komputera na innej myszce? Czy myszka jest pod ps/2 czy pod usb?
    To chyba wszystko.
    pozdrawiam
  • Level 31  
    W ustawieniach myszki sprawdzales ? szybkosc klikania itp. Być może sterownik jest niewłaściwy przejęty z windowsa, zainstaluj oryginalny od producenta.
  • Level 20  
    Ogólnie rzecz biorąc może to być wina myszki szczególnie jeśli to tańszy a4tech. Zapewne problem jest tylko z lewym przyciskiem? Miałem kiedyś taki sam problem i ostatnio w myszy znajomej zrobiło się to samo, a problem pojawił się dosłownie z godziny na godzinę. Moja poszła w odstawkę bo przeżyła(PS2) trochę a ta druga(USB) to przelutowałem przycisk z innej myszy i śmiga bez problemu.