Witam
Mam taki problem zapala bez problemu na luzie prze gazuje bez problemu równe obroty wszystko ok . Wrzucam bieg obroty skaczą traci moc szarpie wystrzały w rurze rzadko / może dlatego żeby jechał szybko naciskam na gaz i puszczam ?/ Traci moc .Żeby jechać wciskam pedał do dechy jedzie jest bardzo słaby szarpie go . Na gazie i benzynie jest to samo .
Sprawdziłem świece kable ws , podmieniłem od kumpla , kopułka czysta palec ok ,
Sonda lambda powinna być ok bo komputer z gazu ma taki przełącznik do emulacji sondy lambda ,
jak go wołacze sie nic nie zmienia , zawór egr zaślepiłem , czujnik temperatury wody zmierzyłem i ok cewkę w rozdzielaczu zapłonu zmierzyłem ma 850 om czyli ok został moduł zapłonu 7 przewodowy do sprawdzenia ale tego to chyba nie dam rady ? .Patrzyłem czy nie bierze gdzieś lewego powietrza nic nie zauważyłem .Auto nie kopci rura wydechowa jest czysta , mierzyłem kompresie i jest ok .Czujnik przepustnicy mierzyłem ok no ale na luzie przyspiesza i nie szarpie
Czujnik ciśnienia w kolektorze nie ma uszkodzonego wężyka
Na gazie i benzynie te same objawy , nie wyświetla błędów
Co dalej , czy to moduł zapłonowy ?proszę o rade pomysły mi sie skończyły
Mam taki problem zapala bez problemu na luzie prze gazuje bez problemu równe obroty wszystko ok . Wrzucam bieg obroty skaczą traci moc szarpie wystrzały w rurze rzadko / może dlatego żeby jechał szybko naciskam na gaz i puszczam ?/ Traci moc .Żeby jechać wciskam pedał do dechy jedzie jest bardzo słaby szarpie go . Na gazie i benzynie jest to samo .
Sprawdziłem świece kable ws , podmieniłem od kumpla , kopułka czysta palec ok ,
Sonda lambda powinna być ok bo komputer z gazu ma taki przełącznik do emulacji sondy lambda ,
jak go wołacze sie nic nie zmienia , zawór egr zaślepiłem , czujnik temperatury wody zmierzyłem i ok cewkę w rozdzielaczu zapłonu zmierzyłem ma 850 om czyli ok został moduł zapłonu 7 przewodowy do sprawdzenia ale tego to chyba nie dam rady ? .Patrzyłem czy nie bierze gdzieś lewego powietrza nic nie zauważyłem .Auto nie kopci rura wydechowa jest czysta , mierzyłem kompresie i jest ok .Czujnik przepustnicy mierzyłem ok no ale na luzie przyspiesza i nie szarpie
Czujnik ciśnienia w kolektorze nie ma uszkodzonego wężyka
Na gazie i benzynie te same objawy , nie wyświetla błędów
Co dalej , czy to moduł zapłonowy ?proszę o rade pomysły mi sie skończyły