posiadan napęd CD jak wyżej i mi bardzo wolno wczytuje dane z nośnika jest słychać tak jakby pare razy rozpędzał płytke (zaczynał się kręcić) czy sa jakieś programiki do testowania napędów i czy moge sprawdzic co z nim jest. Z góry dzięki za pomoc.
PS wina leży napewno na CD-romie LG bo z nagrywary wszystko jest ok
Pozdrówko DEMkO
PS wina leży napewno na CD-romie LG bo z nagrywary wszystko jest ok
Pozdrówko DEMkO