Mam pewien problem, bo zawiesił mi się programator, sieć jest, a nie zaświeca się żaden program na module, tak jakby się zawiesił programator nie wiem co mam robić, bo nie ma żadnych oznak, że się zepsuł pliis proszę o radę z góry dziękuję !
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam