Witam, ostatnio zauważyłem, że silnik czasem podskakuje na biegu jałowym (bez różnicy czy silnik jest rozgrzany do 90stopni czy też nie). Gdy silnik podskakuje to z wydechu wydobywa się biały dym.
Proszę o pomoc co to może być co mam robić?
Proszę o pomoc co to może być co mam robić?