Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lexmark x340 - zacinanie się papieru - sprzęgło(?)

23 Kwi 2009 21:11 4125 8
  • Poziom 10  
    Witam koledzy. Mam na stole Lexmarka x340 i zacina on papier przy wejściu pod kasete drukującą. Są tam 3 rolki prowadzące papier. Moim zdaniem jest to wina sprzęgła odpowiadającego za te rolki. Wie ktoś może czy można kupić takie sprzęgło lub ewentualnie dorobić z czegoś. Czy raczej jest to jednorazowa drukarka?? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Kolego nie trzy rolki tylko dwie.
    Nie jest urządzenie jednorazowe.
    Na początek wyczyść dokładnie rolki poboru papieru jeśli pomoże to wymień na nowe.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Kolego pierwsze co zrobiłem to wyczyściłem roliki poboru papieru ale tak jak napisałem nie chodzi mi o rolki poboru papieru tylko rolki prowadzące papier pod bęben. Tam zacina papier. Jest tam plastikowe sprzęgło i ono jest popsute. I pytam się czy pasuje od innej drukarki i czy można kupić takie sprzęgło. Niestety w europartsie nie mają takiego sprzęgła i pytam się czy może od innej drukarki pasuje takie sprzęgło.

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    E250, E350, E352dn, E450dn, X342.
    To są modele które mają kompatybilne podzespoły.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 28  
    Kolego nr tego sprzęgła to 40x1330.
  • Poziom 10  
    Ok dzięki wielki jutro kombinuje z tym sprzęgłem bo szczerze mówiąc wkurzył mnie ten Lexmark.

A jaka może być orientacyjna cena tego sprzęgła bo też nie wiem czy będzie mi się opłacało robić tą drukarke i czy klient się zdecyduje na naprawe.

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Z ciekawości sprawdziłem i to sprzęgło kosztuje coś koło 3 dolarów czyli jakieś 12 zł a numer seryjny to 56P2074
  • Poziom 16  
    sklej kropelką na sztywno do tego czarnego "trzpienia" powinno pomóc
  • Poziom 11  
    Spotkałem się z podobnym problemem w e450dn.Rozebrałem sprzęt,ale nic uszkodzonego nie znalazłem. Pomogło ostre dmuchanie sprężonym powietrzem ze sprężarki.Fotokomórka była brudna.