Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Miele W 947, szukam fachowca. Krakow.

28 Kwi 2009 08:58 3353 6
  • Poziom 9  
    Witam , Jestem totalnie poczatkujacy :). Zepsula mi sie pralka Miele W 947. Pobiera wode, wypuszcza wode, grzeje , ale nie potrafi ruszyc silnikiem i obrocic bebnem. przyjechal Pan z lokalnego serwisu i stwierdzil ze silnik ok, i ze to pewnie modul a on sie na tym nie zna. ja tez nie :(.
    Prowadzimy dom dla 6 dzieci i nie bardzo nas stac na serwis Miele, mieszkamy pod krakowem / 10 km od centrum/. Moze ktos z Panow moze podpowiedziec kto sie zna na Miele w Krakowie i moglby nam pomoc?

pozdrawiam
    wojtek

Temat zmieniłem.

mrhari.
  • Specjalista AGD
    Pod Krakowem - czyli gdzie?
  • Poziom 9  
    Pod Krakowem , czyli w Modlnicy 8 km na pn od ronda przy Kraku w kirunku Olkusza.
  • Poziom 9  
    Witam, mam pralkę jak w tytule . Włącza się , zapala diody, działa tylko pompa i spust wody. Nie nabiera wody, nie obraca na programach do prania.
    Moze jakas porada lub ktos zna dobry serwis w Krakowie ?

Mod. ROBSON33
    Regulamin 15
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
  • Poziom 9  
    Witam, w miele W 925 Pan z serwisu stwierdził że jest uszkodzony zespol 3 elektrozaworow + elektronika wykonawcza. Koszt naprawy oszacowal na 800 zł + robocizna. Czy ktoś umiałby doradzić czy da się to taniej naprawić? Mieszkam pod Krakowem.
  • Poziom 12  
    Witaj prawdopodownie zwarcie na jednej z cewek elektrozaworu uszkodziło triaka a taka usterka jest naprawialna bez wymiany modułu trzeba zlokalizowac który to triak i poszukać orginał lub zamiennik to element za pare złotych jesli oczywiście przy okazji nie poszło coś więcej ,to niestety loteria
  • Poziom 9  
    Witaj, Bardzo dziekuje za odpowiedź. A nie podjąłbyś się naprawy tej pralki?Bywam w Głogowie raz na miesiąc. Mógłbym ja podrzucić i za jakiś czas odebrać .
    Pozdrawiam

Wojtek