Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

prosze o adres serwisu pralek MIELE (mazowsze, kujawsko)

25 Wrz 2007 20:26 2239 3
  • Poziom 9  
    jak w temacie , moze ktos podpowie gdzie naprawic 8 letnią pralke Miele ładowana od góry , z gory dzieki
  • Poziom 21  
    www.miele.pl

Internet to fajna rzecz wystarczy poszukać.

Podaj typ zaczyna się na W.... i napisz co się dzieje.
  • Poziom 9  
    dzieki za podpowiedz , ale jak sam wiesz naprawa 8 letniej pralki Miele w fabrycznym serwisie raczej jest nieopłacalna ze wzgledu na cene usługi plus cene czesci, pytałem raczej o kogos kto ma dostep do tanich czesci z rozebranych pralek i potrafi zdiagnozowac i naprawic uszkodzenie. Mam dwia Novotronic W 134 i W135 , w jednej padł mechanizm otwierajacy klape ( elektro zamek chyba tak to sie nazywa) , w drugiej jest spory wyciek wody w trybie płukania z okolicy gornego pojemnika ( tego na proszki i płyn do plukania) , tuz nad kołem pasowym bebna, nie jestem specjalista a z pralek byłem do tej pory zadowlony, dlatego chciałbym je naprawic
  • Poziom 15  
    Witam, proponuję samemu zabrać się za naprawę, blokadę demontujemy wpisujemy w google blokada klapy elektrolux, miele, privileg, itp i patrzymy czy jest taka sama jak nasza w trybie grafika, tak samo postępujemy z wężem gumowym doprowadzającym proszek z wodą do bębna, zamawiamy, odbieramy i bierzemy się za robotę, życzę przyjemnej grzebaniny- pozdrawiam