witam mam problem ( oby mały) w czasie nadawania na usb miałem przerwy w modulacji przerywała, po jakimś czasie na am i i fm w ogóle mnie nie słychać co może być przyczyną tej awarii ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam