Witam wszystkich na forum. Potrzebuje pilnie programik do obróbki, łączenia krótkich filmików oraz ich przerabiania (miksowania). To wszystko co znalazłem do tej pory to były demo i w sumie nic sensowneg. Za pomoc z góry dzięki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam