Witam serdecznie!
Jestem posiadaczem 6-ścio letniej pralki Mastercook pfe-1040, jakiś czas temu podczas prania usłyszałem trzask no i bęben przestał się obracać, kiedy rozkręciłem obudowę, zauważyłem że spadł pasek, a wraz z nim koło pasowe, przykręciłem koło i nałożyłem ponownie pasek, wszystko byłoby ok, ale śruba(ta od tego koła - na gwiazdkę) wykręca się samoczynnie podczas prania, założyłem kontrę, próbowałem kleić główkę śruby do koła pasowego i wszystko na nic..śruba nadal się odkręca i w rezultacie spada pasek wraz z kołem. Proszę o pomoc, jakieś pomysły, ew. co by można wymienić żeby to wszystko śmigało jak dawniej.
pozdrawiam
Jestem posiadaczem 6-ścio letniej pralki Mastercook pfe-1040, jakiś czas temu podczas prania usłyszałem trzask no i bęben przestał się obracać, kiedy rozkręciłem obudowę, zauważyłem że spadł pasek, a wraz z nim koło pasowe, przykręciłem koło i nałożyłem ponownie pasek, wszystko byłoby ok, ale śruba(ta od tego koła - na gwiazdkę) wykręca się samoczynnie podczas prania, założyłem kontrę, próbowałem kleić główkę śruby do koła pasowego i wszystko na nic..śruba nadal się odkręca i w rezultacie spada pasek wraz z kołem. Proszę o pomoc, jakieś pomysły, ew. co by można wymienić żeby to wszystko śmigało jak dawniej.
pozdrawiam