Witam, mam telefon bezprzewodowy Sony spp aq-600 kupiony w niemczech, używałem go przez około 2 lata nie mialem z nim zadnych problemów po podłączeniu działał jak nalezy. Teraz nie był używany jakies 2 tygodnie był odłączony od sieci calkowicie oraz rozładowała sie bateria w słuchawce, teraz po naladowaniu baterii podłączeniu telefonu do sieci słuchawka utraciła kontakt z bazą. Urządzenie bazowe działa jak dawniej normalnie dzwoni działa poczta itp jednak nie ma łączności z słuchawką. Probowalem juz sporo rzeczy ale nic nie pomaga. co może być przyczyną? Bardzo proszę o pomoc zależy mi na tym telefonie. Pozdrawiam!