witam,
sluchajcie - czy wiecie jak zainstalowac system na kompie ktory jest wyposazony TYLKO w lan, usb i zwykly com ? nie ma ani cdroma ani fdd - i NIE bedzie (jest to laptop...)
w ostatecznosci pozostanie wyjecie dysku i nagranie instalki ale mysle ze da sie to jakos inaczej zrobic - moze wiecie jak zainstalowac system przez siec lan ?
sluchajcie - czy wiecie jak zainstalowac system na kompie ktory jest wyposazony TYLKO w lan, usb i zwykly com ? nie ma ani cdroma ani fdd - i NIE bedzie (jest to laptop...)
w ostatecznosci pozostanie wyjecie dysku i nagranie instalki ale mysle ze da sie to jakos inaczej zrobic - moze wiecie jak zainstalowac system przez siec lan ?