#1 3384409 29 Gru 2006 21:01 Simmi Simmi Poziom 20 Posty: 479 Pomógł: 6 Ocena: 3 Autor tematu Post #1 3384409 29 Gru 2006 21:01 Laptop nie posiada cd-romu.Dysku nie moge przelożyć do innego komputera z powodu braku przejściówki.
#2 3384479 29 Gru 2006 21:12 KKK KKK Poziom 31 Posty: 1367 Pomógł: 152 Ocena: 63 Pomocny post? (0) Post #2 3384479 29 Gru 2006 21:12 Przejściówka kosztuje kilka pln i jest to najrozsądniejsze rozwiązanie.
#3 3384510 29 Gru 2006 21:18 Simmi Simmi Poziom 20 Posty: 479 Pomógł: 6 Ocena: 3 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3384510 29 Gru 2006 21:18 W tej chwili przejściowka nie wchodzi w gre.Laptop jest mi potrzebny zaraz.Słyszałem że da się przeprowadzić instalację przez siec posiadając jakies dyskietki startowe.
#4 3385740 30 Gru 2006 07:08 marek216 marek216 Poziom 43 Posty: 18002 Pomógł: 1076 Ocena: 924 Pomocny post? (0) Post #4 3385740 30 Gru 2006 07:08 było wałkowane jak sie instaluje system bez cd-romu https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic78692.html https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic542003.html https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic514505.html https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic450407.html https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic341918.html https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic133405.html to przyklady - "szukajka " zna więcej FeniksTech - Modułowy program do obsługi firm i serwisów