Witam wszystkich!
Mam problem ze znalezieniem odpowiedniego pilota do automatu do bramy. Sterowanie jest firmy BFT i ręcznie wszystko działa, tzn. założyłem przycisk w miejsce styków przekaźnika odbiornika radiowego i brama po naciśnięciu otwiera się prawidłowo. Po otwarciu naciśnięcie przycisku powoduje start zamykania. Jeśli w trakcie zamykania lub otwierania nacisnę przycisk to brama zatrzymuje się.
Problemem jest brak pilota do odbiornika radiowego. Poniżej przedstawiam fotografię płytki PCB odbiornika. Na płytce widoczna jest mała płytka radiowa, wybierak 8x on/off, zaciski zasilania 230 i 24V AC oraz zaciski do podłączenia przewodów z 4 przekaźników wykonawczych. W bramie wykorzystywany był tylko 1 rozkaz czyli jeden kanał dla przekaźnika. Całość zamknięta w małej skrzynce plastikowej z logo HORMANN. Niestety pytając się w firmach zajmujących się bramami nikt nie był w stanie odpowiedzieć mi na pytanie jaki pilot należałoby zastosować?
Proszę o pomoc!!!!
P.S. przesłałem zdjęcie w dużej rozdzielczości aby dobrze przyjrzeć się płytce.
Dodano po 3 [minuty]: