witam poszukuję instrukcji programowania centralki alarmu avital
dzięki
dzięki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamwloc napisał:oznaczają że masz niedomknięte drzwi sprawdż wyłącznik na masce lub w bagażniku jeśli ci gaśnie światełko w samochodzie