Tv jak w temacie brak wizji dzwięk ok,menu tez jest.Dioda po włączeniu mruga kodem ale tak szybką sekwencją ze trudno policzyć skłaniam się do kodu 8.Bez sygnału niebieskie tło.W trybie SAM ,brak wyświetlania menu serwisowego tylko napis SAM ,to samo w SDM.Prosze o ew. sugestie co do rodzaju usterki.Pozdrawiam.