Posiadam internet w sieci wewnątrz osiedlowej . Zauwarzyłem iż jeśli wysyłam pocztę w trybie tekstowym lub wchodzę na jakieś forum i piszę odpowieć na post wszystko jest OK . Natomiast jeśli dodam załącznik np zip 100kB wówcza ani nie dociera na forum ani nie można wysłać poczty .Komunikat zawsze ten sam "nie można znaleść serwera " lub przekroczony czas serwera" .Dzieje się tak z outluga i z przeglądarki .
Występuje to niezależnie od pory dnia .Transfery przy ściąganiu plików nawet do 50kB/s a wielkości 100-300Mb .Czy jest możliwe że admin zablokował wysyłanie plików z sieci? Gdybym np do tego postu dołączył zipa np 200 kB wówczas wiadomoś ni dotarła by na forum . Wysyłanie sprawdzone na trzech różnych kontach pocztowych .Transfer do serwera elektrody sprawdzony przed chwilą -ping 105 ms ,59 ms ,104 ms Proszę o rade .System Wim XP prof AMD 2000+
Występuje to niezależnie od pory dnia .Transfery przy ściąganiu plików nawet do 50kB/s a wielkości 100-300Mb .Czy jest możliwe że admin zablokował wysyłanie plików z sieci? Gdybym np do tego postu dołączył zipa np 200 kB wówczas wiadomoś ni dotarła by na forum . Wysyłanie sprawdzone na trzech różnych kontach pocztowych .Transfer do serwera elektrody sprawdzony przed chwilą -ping 105 ms ,59 ms ,104 ms Proszę o rade .System Wim XP prof AMD 2000+