Witam
Od jakiegos czasu zauwazylem dziwne zachowanie VISTy.
Mianowicie nie wstrzymuje sie gdy dam z menusa, ale sama po czasie ustalonym wchodzi w stan uspienia bez problemu, ALE czasem mam restart calkowity sam z siebie - przed restartem wentylator wchodzi na wysokie i stuk w dysku po czym p*i*z*d i restart.
2 obaw podejzewam ze to kwestia temperatury choc niekoniecznie.
Skanowane nortonem (wiem wiem ze to g...)_ NODem i mks'em online - nic nie widza. *(blast'a mam to wiem - svchost x 12 procesow
)
Poza tym po pewnym czasie bezczynnosci usera - zaczyna mielic dyskiem - indeksowanie dyskow niby wylaczone ale pomimo tego jakby indeksowal - nie sle w siec (a jesli nawet to niewiele), defragmentacja automatyczna tez niby wylaczona ale mimo tego JA ROBI... troche mi to dziwnie wyglada.
Powiedzcie co o tym sadzicie- wiem ze do reinstalki ale ciekawi mnie przyczyna.
Pozdrawiam
Od jakiegos czasu zauwazylem dziwne zachowanie VISTy.
Mianowicie nie wstrzymuje sie gdy dam z menusa, ale sama po czasie ustalonym wchodzi w stan uspienia bez problemu, ALE czasem mam restart calkowity sam z siebie - przed restartem wentylator wchodzi na wysokie i stuk w dysku po czym p*i*z*d i restart.
2 obaw podejzewam ze to kwestia temperatury choc niekoniecznie.
Skanowane nortonem (wiem wiem ze to g...)_ NODem i mks'em online - nic nie widza. *(blast'a mam to wiem - svchost x 12 procesow
Poza tym po pewnym czasie bezczynnosci usera - zaczyna mielic dyskiem - indeksowanie dyskow niby wylaczone ale pomimo tego jakby indeksowal - nie sle w siec (a jesli nawet to niewiele), defragmentacja automatyczna tez niby wylaczona ale mimo tego JA ROBI... troche mi to dziwnie wyglada.
Powiedzcie co o tym sadzicie- wiem ze do reinstalki ale ciekawi mnie przyczyna.
Pozdrawiam