Po rozmrożeniu i uruchomieniu chłodziarko-zamrażarka ciągle pracuje już przez dwa dni. Zamrażalnki pokryty jest szronem i lodem, tylna ścianka chłodziarki również na dwóch górnych półkach. Przekręcanie termostatu nie powoduje wyłączenia lodówki. Przy całkowitym wyłączeniu na termostacie i ponownym jego załączeniu lodówka załącza się po około 3 minutach i pracuje bez przerwy pomimo iż jest ustawiona na pierwszym stopniu chłodzenia. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Czy jest to termostat, czy może być to związane z agregatem chłodniczym?
Po przeczytaniu kilku postów włożyłam termometr do zamrażalnika- temperatura -31stopni, a w chłodziarce +8. Ustawienie termostatu druga pozycja z siedmiu możliwych... Lodówka ciągle pracuje. Czy na pewno to wina agregatu?
Po przeczytaniu kilku postów włożyłam termometr do zamrażalnika- temperatura -31stopni, a w chłodziarce +8. Ustawienie termostatu druga pozycja z siedmiu możliwych... Lodówka ciągle pracuje. Czy na pewno to wina agregatu?