logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Amica ACZ3101 - Ciągła praca po rozmrożeniu, problem z termostatem lub agregatem?

Lenka_ 12 Lip 2009 09:55 4884 0
REKLAMA
  • #1 6768313
    Lenka_
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 12
    Po rozmrożeniu i uruchomieniu chłodziarko-zamrażarka ciągle pracuje już przez dwa dni. Zamrażalnki pokryty jest szronem i lodem, tylna ścianka chłodziarki również na dwóch górnych półkach. Przekręcanie termostatu nie powoduje wyłączenia lodówki. Przy całkowitym wyłączeniu na termostacie i ponownym jego załączeniu lodówka załącza się po około 3 minutach i pracuje bez przerwy pomimo iż jest ustawiona na pierwszym stopniu chłodzenia. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Czy jest to termostat, czy może być to związane z agregatem chłodniczym?

    Po przeczytaniu kilku postów włożyłam termometr do zamrażalnika- temperatura -31stopni, a w chłodziarce +8. Ustawienie termostatu druga pozycja z siedmiu możliwych... Lodówka ciągle pracuje. Czy na pewno to wina agregatu?
  • REKLAMA
REKLAMA